Frezarka do paznokci do salonu kosmetycznego

Jeśli posiadasz salon kosmetyczny albo studio pielęgnacji i zdobienia paznokci, z pewnością wiesz, jak bardzo wymagające stoją przed tobą zadania. Aby dobrze przygotować płytkę, będziesz potrzebować więc odpowiednich narzędzi. Dlatego też chcielibyśmy poruszyć dzisiaj kwestię frezarek do paznokci.

Czym jest frezarka do paznokci?

Frezarka kosmetyczna to niewielkie urządzenie dedykowane do salonów kosmetycznych oraz salonów zajmujących się pielęgnacją i zdobienie paznokci. Jest przeznaczona do szybkiego i bardzo precyzyjnego skracania paznokci u rąk i nóg. Pozwala odpowiednio wymodelować płytkę paznokcia, ale też przygotowuje ją do dalszych zabiegów. Pomoże także w usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Jakimi cechami powinna odznaczać się profesjonalna frezarka do paznokci?

Frezarka to urządzenie, które może być modyfikowane na różne sposoby. W swojej podstawowej wersji jest bardzo prosta i nadaje się nawet do użytku domowego. Jednak profesjonalne urządzenie, wykorzystywane w salonie kosmetycznym, powinno posiadać znacznie bogatszy zakres funkcji. Dlatego właśnie polecamy wybór urządzeń, które można łatwo rozbudować o nowe elementy i końcówki. Dzięki temu posłuży do różnych celów, w tym do lepszego przygotowania płytki paznokcia do kolejnych zabiegów.

Pomocnym rozwiązaniem może być także pedał nożny, który pomoże w dostosowaniu mocy urządzenia do oczekiwań kosmetyczki, zajmującej się w danej chwili przygotowaniem lub skracaniem paznokci.

Niemniej ważna jest intuicyjna i szybka praca frezarki. Została stworzona do tego, aby ułatwiać pracę osób w salonach kosmetycznych, dlatego jej obsługa powinna być przystępna dla każdego, nawet nowego pracownika. Równie intuicyjna powinna być wymiana samych głowic, umożliwiająca szybką zmianę optymalnych warunków.

Warto zwrócić także uwagę na głośność pracy urządzenia. Ze względu na to, iż w salonie kosmetycznym powinna panować jak najlepsza i najbardziej komfortowa atmosfera, powinno być ono możliwie jak najcichsze. Warto zwrócić uwagę także na obecność pochłaniacz pyłu, który zwiększy komfort pracy.

Na koniec warto wspomnieć o mocy silnika – jest to parametr, który będzie odpowiadał między innymi za wydajność pracy oraz długą żywotność urządzenia. Profesjonalne frezarki do paznokci z ACTIVSHOP gwarantują, że moc ta sięga 40 W, a prędkość obrotów 30000/min. Zapewnia dzięki temu optymalne warunki pracy.

Frezarka, która również leczy

Jedną z najciekawszych propozycji może być frezarka do paznokci SAEYANG MARATHON 3 CHAMPION, która spełnia najwyższe standardy urządzenia kosmetycznego i medycznego. Nie tylko służy do nadawania kształtu paznokciom u stóp, ale może być też wykorzystywana do leczenia dolegliwości stóp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here