Niebieskie podkolanówki

0
1508

Podkolanówki zawsze były modne, jeśli chodzi o modę dziewczęcą. Dziewczyna powinna wręcz odsłaniać swoje nogi, jeśli są one szczupłe i zadbane. Na szczególną uwagę zasługują kolorowe podkolanówki. Nam najbardziej do gustu przypadły niebieskie.

Jeśli teraz gorączkowo zastanawiacie się, do jakich ciuchów na lato można je założyć, śpieszymy Wam z poradami. Takie podkolanówki mają charakter typowo sportowy, więc do sportowej odzieży pasować będą najlepiej. Wyróżnią się z pewnością na tle białych butów sportowych do joggingówe, które są na tyle wygodne, że można w nich także spacerować. Co na górne partie ciała, gdy nogi mamy już załatwione?

Proponujemy sportowe sukienki lub krótkie szorty w kolorze oranżu lub intensywnej żółci. Góra ma wiele możliwości, jeśli chodzi o bluzki, t-shirty i podkoszulki. Można na wierzch nałożyć także kamizelkę zrobioną ze starej kurtki jeansowej. Jeans ww ydaniu dodatku do odzieży sportowej jak najbardziej zda egzamin. Dodajmy jeszcze do wszystkiego filuterną czapkę z daszkiem, a już będziemy mieć pełnię wiosennej stylizacji na medal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here